Погода

Ашберн


Сильна хмарність, серпанок
0°C
0м/с
Ш
754мм рт. ст.
92%
4°Cвода

Про проект

Наш сайт «живе» вже більше 9 років. За цей час він завоював довіру в багатьох мільйонів відвідувачів. Сьогодні сайт надає інформацію про погоду по всім 29 786 населенним пунктам України та по 100 000+ населенним пунктам світу, кожні 3 години протягом доби, а за деякими населеними пунктами навіть кожної години. Не лише погодна інформація залучала відвідувачів на сайт, але і цікаві публікації, тим або іншим чином пов'язані з погодою. Ці захоплюючі матеріали впродовж багатьох років готував наш незмінний партнер – Центр «Фобос». Проте IT-технології не стоять на місці і необхідність відповідати сучасним вимогам цільової аудиторії змусила команду «Меп Мейкер» зробити чергову технічну, візуальну та ідеологічну модернізацію сайту, зробити сайт ідеальним інформаційним майданчиком, як для відвідувачів, так і для рекламодавців.

Ми змінили механізми обробки та надання інформації, запустили сайт на новій сучасній технологічній платформі, провели стандартизацію баннерних місць, почали редизайн сайту. Багато що ще потрібно змінити, модернізація сайту продовжуватиметься. Проте, ми зберігаємо традиції Gismeteo у взаєминах з нашими партнерами. Ми готуємо модернізацію партнерських програм та проектів, перекладаємо на нову технологічну платформу існуючі сервіси сайту і готуємо до випуску нові. Вже встановлено нове апаратне забезпечення, що дозволяє істотно поліпшити роботу сайту.

Нова ідеологія сайту передбачає розширення інформаційного контента. Центр «Фобос» продовжить знайомити Вас з погодними новинами, цікаво розповість про явища природи та про глобальну зміну клімату на планеті, про природні катаклізми, їх причини та наслідки. З'явиться спеціальна рубрика «Для допитливих» з можливістю зворотного зв'язку. У новому новинному блоці Ви зможете побачити щоденні огляди подій в країні та світі. В наших планах розширення інформаційної тематики сайту, тому ми чекаємо від Вас пропозицій та побажань. Гостьова книга до Ваших послуг.