Погода

Ашберн


Сильна хмарність, серпанок
0°C
0м/с
Ш
754мм рт. ст.
92%
4°Cвода

Угода про використання даних з сайту

Метеорологічна інформація, що розміщується на сайті Gismeteo (крім місячного прогнозу і погодних новин), належить ТОВ «НВЦ «Меп Мейкер» і призначена виключно для особистого некомерційного використання

Gismeteo надає широкий огляд погодних умов у світі. Данний огляд надається автоматизованим способом з використанням цифрової інформації за технологією, розробленою ТОВ «НВЦ «Меп Мейкер». Він не проходить контроль якості з боку синоптиків, тому можливі помилки.

Інформація надається "як є", без будь-яких гарантій. Матеріали з Gismeteo не можуть бути використані для планування та проведення заходів, реалізація яких пов'язана з ризиком матеріальних втрат або людських жертв. ТОВ «НВЦ «Меп Мейкер» не несе відповідальності за можливу шкоду, заподіяну в результаті використання данного огляду погоди.

Погодні зведення і карти погоди, представлені на сайті Gismeteo і на сайтах офіційних партнерів, не можуть публікуватися в друкованих засобах масової інформації та в мережі Internet, не підлягають трансляції по радіо і телебаченню без письмового дозволу представників сайту Gismeteo. Навіть за наявності даного дозволу обов'язково присутність активного (клікабельного) посилання на джерело інформації (за матеріалами сайту gismeteo.ua).

Інформація з розділів «Погодні новини», «Народний календар», «Стихійні явища», «Питання-відповідь» може бути використана в засобах масової інформації без спеціальної угоди, при використанні новин посилання (для Інтернет сайтів - гіперпосилання) на джерело новин (сайт Gismeteo.Новини) - обов'язкова.

Всі дані сайту Gismeteo захищені Законодавством про захист інформації та інтелектуальної власності. Використання Вами даних означає, що Ви приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з Вашого боку. Використання даних на інших умовах не допускається..