Погода

Ашберн


Сильна хмарність, сильний дощ
+18°C
6м/с
Пн
747мм рт. ст.
100%
24°Cвода

Вимоги до розміщуваних банерів

Наш сайт використовує систему управління інтернетом-рекламою Adriver. Технічні вимоги до банерів можна знайти на цій сторінці.

Розмір файлу банера залежно від розміру в пікселях

 1. 728х90 до 75 КБ
 2. 240x350 до 75 КБ
 3. 728x240 до 75 КБ

НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ:

 1. Порнографічні та еротичні банери (у тому числі, що містять слова "еротика", "секс" т. п.).
 2. Банери, не відповідні нормам мережевого етикету (містять нецензурну лексику, мають образливий вміст та інше).
 3. Банери партнерських програм.
 4. «Новинні» банери сенсаційно-скандального вмісту в стилі жовтої преси. Виключення - посилання даного банера веде безпосередньо на новинний матеріал з тим же заголовком та вмістом, що і на банері.
 5. Політичні банери. Виключення - на банері вказані назва та URL сайту, на який веде цей банер.
 6. Банери, що містять зображення красивих (непривабливих) дівчат (хлопців). Виключення - їх наявність та зовнішній вигляд повністю виправдані тематикою рекламованого сайту. Тобто, якщо банер рекламує косметику, наявність дівчини може бути виправдано, якщо автомобілі - категорично немає.
 7. Банери, що є фізичними подразниками.
 8. Банери, що вводять відвідувачів сайту в оману. У цю категорію потрапляють банери, що містять тексти вигляду «Натисни та отримай безкоштовний...», або «Поздоровляємо! Ви стали переможцем... натисніть, щоб отримати...». Про якесь виключення може йти мова, лише якщо на банері постійно видно URL-адреса, на яку він веде.
 9. Банери, що порушують законодавство України.

ДОПУСКАЮТЬСЯ HTML-банери з аудіо супроводом, проте, відтворення звуку може ініціюватися лише натиском на відповідний значок на банері.


Назад