Погода

Ашберн


Сильна хмарність
+28°C
4м/с
З
752мм рт. ст.
55%
24°Cвода

Що означають ті або інші терміни в прогнозах погоди?

Що означають ті або інші терміни в прогнозах погоди? Поясніть...

Що означає графа «Відчувається» у таблицях з короткостроковими прогнозами погоди?
Відчувається - це температура повітря, яку відчуває одягнена у сезонний одяг людина, коли виходить на вулицю. На комфорт, окрім власне температури повітря, впливають такі метеопараметри як відносна вологість повітря та швидкість вітру.
Чим відрізняються ожеледь та ожеледиця?
Ожеледиця - це лід на поверхні, який з'являється при пониженні температури в результаті замерзання води, що утворилася при таненні снігу та льоду під час відлиги. При коливаннях температури біля нуля ожеледиця буває досить часто. Ожеледь - це утворення льоду на землі, деревах, дротах та ін., пов'язане із замерзанням дощу, опадаючого на холодну поверхню. Найчастіше ожеледь виникає при різкому потеплінні, коли тепле повітря проходить над сильно вихолодженою поверхнею. Ожеледь значно рідше та небезпечніше явище, особливо для енергетиків та автомобілістів, оскільки важко передбачається, зазвичай швидко та інтенсивно розвивається.
Як співвідносяться між собою одиниці виміру тиску гПа та мм рт. ст.?
Гектопаскалі (гПа) та міліметри ртутного стовпа (мм рт. ст.) співвідносяться як 4/3, тобто, щоб перетворити гПа в мм рт. ст. потрібно помножити значення на 0,75 і навпаки.

Назад