Погода

Ашберн


Хмарно
−1°C
6м/с
ПнЗ
753мм рт. ст.
66%
4°Cвода

Інформація для ЗМІ

Угода про використання даних з сайту

Метеорологічна інформація, що розміщується на сайті Gismeteo (окрім місячного прогнозу), є власністю НВЦ «Мэп Мейкер» і призначена виключно для особистого некомерційного використання.

Gismeteo представляє для широкого огляду огляд погодних умов в світі. Справжній огляд виготовляється автоматизованим способом з використанням цифрової інформації за технологією, розробленою НВЦ «Меп Мейкер». Він не проходить контроль якості з боку синоптиків, тому можливі помилки.

Інформація надається "як є", без якихось гарантій. Матеріали з Gismeteo не можуть бути використані для планування та проведення заходів, реалізація яких пов'язана з ризиком матеріальних втрат або людських жертв. НВЦ «Меп Мейкер» не несе відповідальності за можливий збиток, заподіяний в результаті використання поточного огляду погоди.

Прогнози та карти погода, представлені на сайті Gismeteo та на сайтах його офіційних партнерів, не може публікуватися в друкарських засобах масової інформації та в мережі Internet, не підлягають трансляції по радіо та телебаченню без письмового дозволу представників сайту Gismeteo. Навіть за наявності даного дозволу обов'язкового присутність активного посилання на джерело інформації (по матеріалах сайту gismeteo.ua).

Інформація з розділів «Погодні новини», «Народний календар» може бути використана в засобах масової інформації без спеціальної угоди, при використанні новин активне посилання на джерело новин (Центр «Фобос» за участю Gismeteo) - обов'язкова.

За наявності з Вашого боку запиту на отримання офіційного прогнозу погоди - подібний прогноз Вам може бути наданий.

Всі дані сайту Gismeteo захищені Законодавством про захист інформації і інтелектуальної власності.

Використання Вами даних означає, що Ви приймаєте всі умови цієї Угоди в повному об'ємі без якихось вилучень та обмежень з Вашого боку. Використання даних на інших умовах не допускається.